Ogłoszenia Parafialne

Archiwum Ogłoszeń Parafialnych

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
30 NIEDZIELA ZWYKŁA - 23.10.2016 r.

1. Nabożeństwo różańcowe codziennie: dla dzieci od poniedziałku do soboty o godzinie 1630. Nabożeństwo różańcowe dla dorosłych od poniedziałku do soboty o godzinie 1730, natomiast w niedzielę o godzinie 1800.

2. W środę o godzinie 1730 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nabożeństwo różańcowe.

3. W środę 26 października w godzinach od 1700 do 1800 w salce parafialnej przy ulicy Browarnej 8 można będzie skorzystać z Biura Pomocy Prawnej. Biuro służy bezpłatną pomocą w sprawach z zakresu prawa pracy, postępowania administracyjnego, informowania o treści obowiązujących przepisów i aktów normatywnych regulujących daną sprawę, a także pomocą w redagowaniu pism procesowych, administracyjnych i innych.

4. W piątek 28 października będziemy obchodzić święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

5. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja połączona z nabożeństwem różańcowym od godziny 1700 oraz okazja do spowiedzi świętej.

6. W sobotę Wspólnota Modlitewna z naszej parafii dla intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w każdym sercu, rodzinie, parafii i w naszym mieście zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 900 do 1000.

7. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek z przeznaczeniem na cele charytatywne.

8. Wypominki za naszych bliskich Zmarłych na Dzień Zaduszny i na cały rok można składać w biurze parafialnym oraz w zakrystii.

9. W tych dniach większość z nas znajdzie się na cmentarzach, aby porządkować groby naszych bliskich. Jest to wyraz naszej kultury, ale i wiary w łączności z tymi, którzy przed nami odeszli do wieczności. Prosimy, aby śmieci wrzucać do kontenerów i koszów w miejscach do tego wyznaczonych. Jednocześnie przypominamy, że dzierżawa grobu na cmentarzu wygasa po 20 latach od pochówku i należy ją przedłużyć w biurze parafialnym. Parafia ma prawo likwidować groby, których dzierżawa nie jest odnawiana.

10. Po Mszy świętej przed kościołem do nabycia kolejny numer naszych tygodników "Niedziela" i "Gość Niedzielny".

Archiwum Ogłoszeń Parafialnych

góra

 

Witamy Ogłoszenia Parafialne Aktualności Godziny Mszy Świętych Sakramenty Święte Historia 700-lecie Szlak Jakubowy Sługa Boży Adolf Piotr Szelążek Galeria Posługa Duszpasterze Cmentarz Parafialny Kontakt Pliki do pobrania Mapa strony

Copyright (c) 2009   Designed by Sławek Rokicki, e-mail