Archiwum Ogłoszeń Parafialnych

2 NIEDZIELA ZWYKŁA - 18.01.2015 r.

1. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, który będzie przebiegał pod hasłem "Jezus rzekł do Samarytanki: »Daj mi pić!«" i potrwa do przyszłej niedzieli 25 stycznia.

2. W kalendarzu liturgicznym:

• W środę 21 stycznia przypada wspomnienie Świętej Agnieszki, dziewicy i męczennicy.
  • W sobotę 24 stycznia obchodzić będziemy wspomnienie Świętego Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła.

3. W środę o godzinie 1730 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nabożeństwem szkaplerznym.

4. W piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja połączona z nabożeństwem do Miłosierdzia Bożego od godziny 1700.

5. W sobotę Wspólnota Modlitewna z naszej parafii dla intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w każdym sercu, rodzinie, parafii i w naszym mieście zaprasza na wspólną adorację Najświętszego Sakramentu od godziny 900 do 1000.

6. W naszej parafii w tym tygodniu dobiega końca wizyta duszpasterska - kolęda, która kończy się w piątek 23 stycznia. Przypominamy, że początek kolędy w dni powszednie od poniedziałku do piątku o godzinie 1600, natomiast w niedzielę początek od godziny 1500. Szczegółowy plan wszystkich kolęd jest wywieszony w gablocie ogłoszeń przed kościołem oraz znajduje się na stronie internetowej naszej parafii świętego Jakuba Apostoła - tutaj. Dzieci i młodzież uczęszczającą do szkół prosimy, aby podczas wizyty miały przygotowane zeszyty do nauki religii.

7. Wszystkich rodziców dzieci, którzy zapisywali się aby uszyć szatę pierwszokomunijną dla swojego dziecka zapraszamy na przymiarki do salki parafialnej przy ul. Browarnej 8. Rodziców dzieci, które uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 2 zapraszamy w środę od godziny 1500 do 1700, natomiast rodziców dzieci, które uczęszczają do Szkoły Podstawowej nr 1 oraz innych Szkół Podstawowych zapraszamy w czwartek, także od godziny 1500 do 1700.

8. Po Mszy świętej przed kościołem do nabycia nowe numery naszych tygodników i miesięczników "Niedziela" i "Gość Niedzielny" z dodatkiem filmu fabularnego o Świętej Teresie oraz dla dzieci "Mały Gość Niedzielny" i "Nasza Arka" dla całej rodziny.

Archiwum Ogłoszeń Parafialnych

góra